Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Kehon koko | 164 cm D-kuppi |
| Nettopaino | 38kg |
| Täysi rintakuva | 80 cm |
| Rinnan alla | 62 cm |
| Vyötärö | 59 cm |
| Hip | 86 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Olkapää | 34 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria
















































































































Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.