Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 175 cm |
| Rintakuva | 100 cm |
| Vyötärö | 81 cm |
| Hip | 97 cm |
| Arm | 51 cm |
| Hartianleveys | 50 cm |
| Jalan pituus | 92 cm |
| Jalan pituus | 29 cm |
| Peniksen pituus | 18 cm |
| Peniksen halkaisija | 3 cm |
| Anal Depth | 20 cm |
| Nettopaino | 60kg |
Nukke galleria



































Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.