Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 162 cm |
| Rintakuva | 90 cm |
| Vyötärö | 72 cm |
| Hip | 95 cm |
| Arm | 71 cm |
| Hartianleveys | 43 cm |
| Jalan pituus | 88 cm |
| Jalan pituus | 25 cm |
| Peniksen pituus | 20 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 49 kg |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.