Kuvaus
Hänestä
Oletko suutelemisen fani? Sitten haluat Kilin, hentai-nuken. Japanilaisia tyttöjä on hyvä suudella, samoin japanilainen seksinukke. Kun huulet ovat tämän söpön seksinuken päällä, tulet takaisin etsimään lisää.
Huulesi ovat aivan tämän ihanteellisen nuken suussa, joten hän on orjanukke sinulle ja toiveillesi. Se on yksi parhaista tunteista ikinä.
Ja kun on kyse seksistä? Tämä intohimonukke on kaikki mukana. Hän on 24 tunnin seksinukke; se on hänen erikoisalansa. Seksi tämän lempeän nuken kanssa on täynnä intohimon ja rakkauden hetkiä; voit melkein unohtaa, että tämä eliittinukke ei ole todellinen nainen.
Et ole missään muualla, jossa haluat olla, jos se ei ole tämän aura-nuken reiden tai dekolteen välissä. He ovat ihanteellinen paikka, jossa sinun pitäisi olla, ja hän on valmis siihen, että olet siellä. Sinun tarvitsee vain lunastaa tämä huomaamaton nukke omaksesi; sitten sinulla on rajoittamaton pääsy tämän lol-nuken yksityiselle alueelle.
Kaikista rakkausnukeista tämä aito tyttö on kaikista paras, hän osaa käsitellä miehiä ja saada heidät palaamaan luokseen lisää, ja tietysti he haluavat enemmän.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 160 cm |
| Rinta | 85 cm |
| Vyötärö | 50 cm |
| Hip | 86 cm |
| Olkapää | 36 cm |
| Jalan pituus | 80 cm |
| Käden pituus | 60 cm |
| Jalan pituus | 20 cm |
| Nettopaino | 39kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria














Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.