Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 168 cm |
| Rintakuva | 80 cm |
| Alas rintakuva | 62 cm |
| Hip | 92 cm |
| Vyötärö | 52 cm |
| Olkapää | 37 cm |
| Käden pituus | 68 cm |
| Käden pituus | 15 cm |
| Jalan pituus | 90 cm |
| Oraalinen | 12 cm |
| Emättimen | 22 cm |
| Anus | 14 cm |
| Jalan pituus | 23 cm |
| Kaulan ympärysmitta | 28 cm |
| Nettopaino | 33kg |
Nukke galleria

















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.