Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Kehon koko | 164cm J-kuppi |
| Nettopaino | 34 kg |
| Täysi rintakuva | 86 cm |
| Rinnan alla | 56 cm |
| Vyötärö | 61 cm |
| Hip | 91 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Olkapää | 34 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.