Kuvaus
Hänestä
Hollantilaiset vaimonuket näyttelevät hyvin naisten rooleja seksissä. Seksinukkejen käyttö seksitarkoituksiin auttaa vähentämään stressiä. Aina kun haluat seksiin, on saatavilla silikoni-anime-seksinukke.
Oikea shemale-nukke sopii täydellisesti molemmille sukupuolille, mukaan lukien kolmoset joko homo- tai lesbokumppanien kanssa. Shemale-nukella on sekä miesten että naisten sukupuolielimiä. Tämä on erittäin tärkeä ominaisuus.
Korealainen rakkausnukke ja japanilainen anime-seksinukke ovat halvimmassa rakkausnukkekategoriassa. Näissä realistisissa nukkeissa on myös kuponkikoodit, joiden avulla saat ne hyvällä hinnalla.
Fantasiaasi saattaa kuulua naispuolinen rakkausnukke tai valtava seksinukke. Tee sitä, mikä antaa sinulle toivomasi täyttymyksen. Kun nukke on alasti, käytä hänen joustavaa luurankoaan ja laita se eri asentoihin, kunnes löydät itsellesi täydellisen.
Paksu todellinen nukke on todellinen söpöläinen. Hänellä on inhimillisiä piirteitä, jotka saavat aina hymyn huulille. Ei ole estettäkään kaikkea villiä, mitä voit tehdä hänen ruumiillaan.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 170 cm |
| Rintakuva | 102 cm |
| Vyötärö | 54 cm |
| Hip | 97 cm |
| Olkapää | 35 cm |
| Arm | 52 cm |
| Jalka | 86 cm |
| Jalka | 20 cm |
| Nettopaino | 41 kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
Nukke galleria

































































































Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.