Kuvaus
Hänestä
Silikoninen aikuisten seksinukke, kukaan? Meillä on myynnissä kiinteä silikoninen rakkausnukke, jonka päälle on kirjoitettu nimesi. Meiltä löytyy aina edullisia silikoni-rakkanukkeja ja jopa luonnollisen kokoisia silikoni-rakkausnukkeja, mutta se ei ole tässä keskiössä. Katso Michelleä, aikuista rakkausnukkea.
Täysikasvuisena 163 cm tämä aikuisten seksinukke on toimiva ja suloinen, joten sinun ei tarvitse hukata toista. Hänellä on vaaleanruskeat hiukset, jotka kulkevat vain hänen harteillaan, siniset silmät ja ihastuttavat kasvot, joissa on söpöimmät punaiset posket. Hän näyttää aina onnelliselta, ja se on hyvä asia, kun olet vitun rakkausnukke ja haluat palautetta.
Hänellä on myös mukava, siro vartalo. Hänellä oli iloksesi kaksi aukkoa, mutta ne ovat rakenteeltaan erilaisia. Voit antaa hänelle hyvän peräaukon ammottavan tai harrastaa vanhaa hyvää lähetysseksiä valitsemalla kulmat. Hän ei ole jäykkä sisäänrakennetun metallirungon ansiosta; hän voi helposti ottaa nämä asennot ja asennot stressaamatta sinua. Tämä tarkoittaa parempia kulmia sinulle. Lisäksi silikoninuket ovat ei-huokoisia, joten ne ovat vedenpitäviä.
Hänellä on kaikkien aikojen parhaat kuvakulmat, ja kun imetät, voit puhdistaa hänet helposti. Vain vähän vettä ja liinaa. Niin helppoa.
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 164 cm |
| Rinta | 81 cm |
| Rintojen alla | 60 cm |
| Vyötärö | 59 cm |
| Hip | 103 cm |
| Käden pituus | 57 cm |
| Hartianleveys | 38 cm |
| Pohkeen linja | 34 cm |
| Reiden linja | 56 cm |
| Jalan pituus | 75 cm |
| Jalkojen koko | 22 cm |
| Suun syvyys (vain pehmeä pää) | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 42kg |
Nukke galleria







Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.