Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 167 cm |
| Rintojen linja | 85 cm |
| Vyötärölinja | 55 cm |
| Hip Line | 90 cm |
| Käden pituus | 59 cm |
| Hartianleveys | 35 cm |
| Reiden linja | 48 cm |
| Jalan pituus | 79 cm |
| Jalkojen koko | 21 cm |
| Nettopaino | 35 kg |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria




























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.