Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Silikoni |
| Korkeus | 158 cm |
| Nettopaino | 30kg |
| Täysi rintakuva | 81 cm |
| Rinnan alla | 58 cm |
| Kuppi | E |
| Vyötärö | 54 cm |
| Hip | 83 cm |
| Oraalinen | Valinnainen |
| Emätin | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Olkapää | 35 cm |
| Arm | 60 cm |
| Jalka | 83,5 cm |
| Jalka | 21 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.