Kuvaus
Hänestä
Seksinukke yllätys gogo fuckme -elokuvissa näet kaikenlaisia hirviökukkeja, läpinäkyviä seksinukkeja jne., mutta entä jos kertoisimme sinulle, että meillä on seksinukke-yllätys sinulle, joka oli paljon… seksikkäämpi? Seksinukkebrändiltämme tarjoamme sinulle oikean seksinuken koon; pitkäkarvaisen seksinuken sanotaan houkuttelevan merenneitoa. Pitkät hiukset, kuten korina kova seksinuken, ja hänen pienet, kämmenen kokoiset rintansa, B-kupin seksinuken arsenaalissa on enemmän kuin tarpeeksi antaakseen sinulle seksuaalisen tanssin, jota et koskaan unohda.
Jos pidät urheilullisemmista naisista, vinoista, seksikkäistä silmistä ja todella, todella mukavasta sängyssäoloajasta, sinun kannattaa ehdottomasti käydä katsomassa hänet. Hän on niin kuuma, että hän ansaitsee oman seksinukkepornoputken tai kenties olla seksinuken Netflix-dokumentin tähti. Uskot saman asian, kun hän laskeutuu polvilleen miellyttääkseen sinua ja antaa sinulle parhaita huolimattomia toppeja, joita sinulla on koskaan ollut. Jos et usko, tule katsomaan itse, kokeilu varmasti vakuuttaa sinut siitä.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 158 cm |
| Rinta | 68 cm |
| Vyötärö | 49 cm |
| Hip | 87 cm |
| Olkapää | 33 cm |
| Jalan pituus | 75 cm |
| Käden pituus | 56 cm |
| Jalan pituus | 20 cm |
| Nettopaino | 30kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria




























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.