Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 170 cm |
| Rintakuva | 86 cm |
| Vyötärö | 71 cm |
| Hip | 89 cm |
| Arm | 50 cm |
| Hartianleveys | 44 cm |
| Jalan pituus | 86 cm |
| Jalan pituus | 22 cm |
| Peniksen pituus | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 10 cm |
| Anal Depth | 20 cm |
| Nettopaino | 53 kg |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.