Kuvaus
Hänestä
Koe Dollmanor Sex Doll, joka nostaa seksuaalisen kokemuksesi uudelle tasolle, ja se on todella täydellinen ja realistinen nukke. Hienoimmista materiaaleista värisevän seksinuken mestarilliseen käsityötaitoon, se, joka tarjoaa äärimmäisen tyydytyksen, on se, jota olet aina halunnut.
Keinotekoinen tai synteettinen silikoninen seksinukke tuntuu aidolta ja yksityiskohdat ovat mieleenpainuvia. Virheetön iho on erittäin pehmeä kosketukseen ja siinä on vertaansa vailla olevat kaareukset, jotka tekevät käsittämättömäksi, ettet ole tekemisissä oikean henkilön kanssa.
Muuten, sen uusin värinätekniikka ja muuttuneet ominaisuudet, kuten hiusten väri, silmien väri ovat jo saatavilla malleja markkinoilla, tekniikka on jo kauimpana. Ei siis ole mitään, mikä ei olisi sujuvampaa tai jännittävämpää intohimoisten kohtaamisen alusta lähtien.
Nauti Dollmanor Sex Dollista ja tee unelmistasi totta virtuaalitodellisuuden seuraavan tason tekniikalla.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 153 cm |
| Ylärinta | 77 cm |
| Rinnan alla | 61 cm |
| Vyötärö | 55 cm |
| Hip | 78 cm |
| Jalka | 80 cm |
| Jalka | 18 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Nettopaino | 29 kg |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.