Kuvaus
Hänestä
Seksinukke Joana ei tarvitse seksuaalisia tarpeita, joten sinun tulee etusijalle. xxx:n katsominen seksinuken kanssa korostaa helppoja tapoja saavuttaa huipentuma, ja voit avata ne. Miehet nai seksinukkeporno-nukkeja mahdollisimman usein vapauttaakseen seksuaalista jännitystä.
Kosketusnuket ovat herkkiä kosketukselle ja vartalossa on ilmaisia merkkejä. Realistinen nuken seksilelu ei ole tarkoitettu yksin seksiin. Voit luoda kumppanuussuhteen henkilökohtaisen alaston Japanin seksinukkesi kanssa. Kalifornian paras seksinukkekauppa tarjoaa gossip girl -nuken toimituksen suojakalvon kanssa.
Seksinukke b kuppi näkyy paremmin seksikkäiden asujen koristajana. Katso tonttu m cup seksinukkevideo ja näe kuinka epäitsekäs tonttu seksinukke on tyytyväisiä ihmisiä kohtaan. Seksuaalisten näkökohtien ja tarpeiden ymmärtäminen on ymmärtämistä, kuinka saada alaston Japanin seksinukke auttamaan sinua täyttämään ne.
Mitat
| Korkeus | 174 cm |
| Paino | 28,5 kg |
| Rinnat | 76 cm |
| Rinnan alla | 60,5 cm |
| Vyötärö | 52 cm |
| Hip | 89 cm |
| Olkapää | 34 cm |
| Reiteen | 46,5 cm |
| Jalka | 21,5 cm |
| Emätin | 19 cm |
| Anus | 17 cm |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.