Kuvaus
Hänestä
Slikoni-seksinukke sopii hyvin kovaan seksiin. Realistiset seksinukkevalmistajat ovat integroineet nukkesarjan seksinukkeihin materiaaleja, kuten silikonia, tpe:tä ja lateksia, kestävyyden vuoksi. Jos aviomies nai seksinukkea, sitä ei sanota pettämiseksi, jos hänen kumppaninsa voi olla samaa mieltä.
Monet ihmiset ovat todella mukana tranny love doll seksissä parantuakseen ihmiskumppaneilleen. Seksinukessa. com, valikoimasta löytyy erilaisia seksinukkeja. DC-nukketalon seksinukke antaa parhaat jalkatyöt.
Mikään ei ole seksinuken kuoleman kaltaista, koska nradetthal seksinukke voi vain kulua ja vaihtaa. Seksinukke pimeässä verkkopornossa näyttää omituisimmat seksiasennot ja miehet, jotka kumpuavat slicone-seksinuken toiminnasta. Orgasmin hillitsemistä on mahdollista harjoitella luonnollisen kokoisen seksinuken kanssa.
Mitat
| Korkeus | 165 cm |
| Paino | 43 kg |
| Rinnat | 92 cm |
| Rinnan alla | 66 cm |
| Vyötärö | 63 cm |
| Hip | 112 cm |
| Olkapää | 38 cm |
| Reiteen | 62 cm |
| Jalka | 23 cm |
| Emätin | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.