Kuvaus
Hänestä
Löydä kaikkien aikojen paras seksinukke, joka on koskaan suunniteltu Joy-mallin mukaan. Huipputeknologiasta ja realistisista materiaaleista valmistettu Real Looking Sex Doll täyttää kaikki toiveesi. Luonnollisen näköinen ja muodot, jotka heijastavat miehen tai naisen muotoja, saavat sinut haukkumaan ihmeissäsi.
Joy-mallistamme ainutlaatuisen tekee kuitenkin se, että se ei voi vain kävellä ja manipuloida ennalta määritettyjen skriptien tai äänellä. Koska aidot robottiseksinukkevideomme kauniin Joy-mallin kanssa saavat sinut tuntemaan, että elät fantasiamaailmassasi.
Tutustu todelliseen yksityisyyteen 2. 0 maailman huipputeknisten seksinukkejen avulla – tutustu Joy Modeliin ja ole valmis äärimmäiseen nautintoon.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 163 cm |
| Rinnan koko | E |
| Täysi rintakuva | 88 cm |
| Vyötärö | 63 cm |
| Hip | 90 cm |
| Jalka | 20 cm |
| Suullinen syvyys | 15 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Nettopaino | 37kg |
Nukke galleria










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.