Kirjeldus
Temast
The 2018 sex doll vendors are well known for their sex doll prices. Durability is the synonym for the diy Tpe sex doll material. You don’t have to do so much for the naga sex doll to please you. As long as you are wholeheartedly fuckign AV sex doll, then you have nothing to worry about.
The honey sex doll has the tastiest nipples you would find. Try the j ho sex doll in upright sex positions and see how balanced the knees are. A YouTube trailer to sex doll was released before the main movie. The tpe sex doll easily conforms to the purpose of purchase.
As long as the geezan skeleton size sex doll has a size chart, there will be no errors when designing. Fucking a sex doll for leg men involves trying out several sex dolls to check compatibility. Being compatible with a sex doll makes sexual exploration easy.
Mõõtmed
| Kõrgus | 174 cm |
| Kaal | 28,5 kg |
| Rinnad | 76 cm |
| Rinna all | 60,5 cm |
| Vöökoht | 52 cm |
| Hip | 89 cm |
| Õlg | 34 cm |
| Reie | 46,5 cm |
| Jalg | 21,5 cm |
| Vagiina | 19 cm |
| Anus | 17 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.