Kirjeldus
Temast
Tegelikult on huvitav, et paljud mehed eelistavad küpseid naisi; see on tingitud nende isiklikest eelistustest. Täiskasvanud seksinukud on väga julged ja nad on tõelised seksinukud. Need nukud on väga realistlikud ja nende eristamine tõelistest naistest võtaks palju aega. Andekate kunstnike poolt kujundatud ja meisterdatud need nägid välja nagu tõelised naised.
Enamikus seksinukkude poodides on see nukk selle populaarsuse tõttu olemas. Veel üks ilus asi selle nuku juures on see, et see on meeldiv seksikas nukk ja see on loodud pakkuma teile seksuaalset naudingut ja rahulolu. See täiskasvanud nukk on mõeldud peamiselt meestele, kes eelistavad kuradi seksnukke ja on kõige realistlikum elusuuruses seksnukk.
Need nukud on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning õigel kasutamisel ja hooldamisel võivad need kesta terve elu.
Küps nukk ei ole raske; see on kerge ja väga taskukohane. Võite neid nimetada ka "porno seksinukkudeks", sest võite neid sõna otseses mõttes pornovideotest leida. Kui aga otsite parimat laagerdunud nukku või kui olete selles valdkonnas uus, ärge raisake aega teiste nukkude ostmisele, kui saate lihtsalt selle nuku osta.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 158 cm |
| Rindade joon | 81 cm |
| Vööjoon | 47 cm |
| Hip Line | 79 cm |
| Õlgade laius | 30 cm |
| Käe pikkus | 65 cm |
| Jala pikkus | 85 cm |
| Jalade suurus | 20 cm |
| Reie joon | 41 cm |
| Vasika joon | 26 cm |
| Neto kaal | 29 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.