Kirjeldus
Temast
Te ei taha plüüsist seksnukku, isegi kui otsite soodsat seksnukku. Selle asemel pakume teile üht kõige realistlikumat pornonukku seksinukku, parimat soodsat seksnukku inimesele, kes soovib seksnuku torsot, kuid ei taha pankrotti minna. Lara seksnukk on üks väheseid taskukohaseid nukke, mis suudab Piperi nuku seksi täpselt kujutada ja erinevalt suure kõhuga seksinukust on seksnuku paks tagumik painduv.
Tal võib olla täismetallist skelett, mis aitab tal liikuda, kuid Lara on endiselt kerge seksnukk, keda on lihtne ringi liikuda ja poseerida nii loominguliselt, kui soovite. Tema varvaste puudutamine, nurgad, milleni jõuate ainult küljelt? Mida iganes! Võite olla kindel, et see on teile selge, sest ta toimetab alati.
Tänu tema reaktiivsele tagumikule naudite rohkem kui seda, kui võtate oma armunuku seljast ja lööte talle tagumikku, ning isegi kui olete rohkem esiotsa, on tal armas tissid, kellega naudite lihtsalt mängimist. sama palju. Pehme nahalaadne tunne teile, kolm ava ja truu seksuaalpartner, suguhaigusi on võimatu saada. Lara on vaieldamatult see tüdruk.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 158 cm |
| Rind | 75 cm |
| Vöökoht | 49 cm |
| Hip | 81 cm |
| Käe pikkus | 63 cm |
| Jalg | 21 cm |
| Neto kaal | 32 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.