Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 160 cm |
| Rind | 91 cm |
| Vöökoht | 64 cm |
| Puusad | 108 cm |
| Käe pikkus | 65 cm |
| Õlgade laius | 35 cm |
| Vasika tsirkum | 30 cm |
| Reie ümbermõõt | 56 cm |
| Jala pikkus | 86 cm |
| Jala pikkus | 23 cm |
| Neto kaal | 43 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii


























Arvustused
Ülevaateid veel pole.