Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 165 cm |
| Rindade joon | 88 cm |
| Vööjoon | 55 cm |
| Hip Line | 86 cm |
| Õlgade laius | 37 cm |
| Jala pikkus | 85 cm |
| Käe pikkus | 58 cm |
| Reie joon | 44 cm |
| Vasika joon | 29 cm |
| Jalade suurus | 21 cm |
| Neto kaal | 36 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii

















Arvustused
Ülevaateid veel pole.