Kirjeldus
Temast
A new addition to the line of sexual products in the market – The Jiggly Boobs Sex Doll. This specific entity doll is produced for the purpose of delivering the ultimate joy and pleasure to the consumer. This sex toy is manufactured using durable materials hence gives you a perfect opportunity to get a sex doll that meets all your specifications hence perfect for your sensual moments.
If our experts who have been creating high-end sex dolls for many years are to offer their services in making jiggly boobs, they are going to emulate the feel and bounce of real boobs. The skin like texture increases its realism while its soft skin like feel offers the best wearing comfort.
Why go for normal while you can go for something extraordinary with our Jiggly Boobs Sex Doll – that will spice up your sensual experience as you have never imagined!
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 157 cm |
| Rindkere ülemine osa | 72 cm |
| Alumine rind | 56 cm |
| Vöökoht | 53 cm |
| Hip | 88 cm |
| Õlg | 35 cm |
| Jala pikkus | 88 cm |
| Reie | 50 cm |
| Käe pikkus | 64 cm |
| Tald | 22 cm |
| Neto kaal | 35 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Päraku sügavus | 15 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.