Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 158 cm |
| Rind | 82 cm |
| Vöökoht | 59 cm |
| Hip | 95 cm |
| Õlgade laius | 34 cm |
| Käe pikkus | 62 cm |
| Käe pikkus | 16 cm |
| Jala pikkus | 86 cm |
| Reie joon | 42 cm |
| Vasika joon | 30 cm |
| Jalade suurus | 19 cm |
| Suuline sügavus | 10 cm |
| Vagiina sügavus | 14 cm |
| Anaalne sügavus | 10 cm |
| Neto kaal | 36,5 kg |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.