Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 155 cm |
| Rindkere ülemine osa | 102 cm |
| Alumine rind | 64 cm |
| Vöökoht | 60,5 cm |
| Hip | 107 cm |
| Õlg | 37 cm |
| Jala pikkus | 81 cm |
| Reie | 56,5 cm |
| Käe pikkus | 59 cm |
| Tald | 21 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Suuline sügavus | 10 cm |
| Anaalne sügavus | 15 cm |
| Neto kaal | 43 kg |
Nukugalerii


















































































Arvustused
Ülevaateid veel pole.