Kirjeldus
Temast
Päris nukuvabriku tootjad toovad tööstusesse pidevalt vaheldust. Eesmärk on tagada, et igaüks leiaks endale sobivaima nuku ja saaks seksuaalselt täis.
Kui peate ostma tahke nuku, tuleb arvestada paljude teguritega. Peate kontrollima vanuse mõõtmise tabelit, et mitte sattuda eaka seksinuku juurde, kui soovite nooremat naissoost pärisnukku. Samuti saate määrata juuste värvi. Meil on blonde, brünette ja punaste juustega naisnukke. Kõik, mida soovid, võib leida tõelisest armastusnukust.
Mõned materjalid on libedad, mis on halb. Päris nukuvabriku professionaalid valmistavad nüüd naistele räni seksnukke. Need armastusnukud võivad teatud asendis viibida tundide kaupa. TPE seksnukud on samuti valmistatud headest lihataolistest materjalidest.
Kõik väärivad seksuaalset vabanemist. Meil on müügis päris meesnukk ja emane päris nukk. Need soliidsed nukud aitavad palju kaasa seksuaalse moraali tõstmisel. Kuni inimese saamiseni on palju ruumi harjutamiseks.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 162 cm |
| Rind | 98 cm |
| Vöökoht | 65 cm |
| Hip | 105 cm |
| Õlg | 33 cm |
| Arm | 50 cm |
| Jalg | 76 cm |
| Jalg | 22 cm |
| Neto kaal | 48 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.