Kirjeldus
Temast
fantaasiaid ja kujutlusi tuleks uurida. Nuku seksiporno abil saate ihaldada rohkem seksi ja alati on tagatud, et saate täis. Kui teil on suur seksiisu, on oluline hankida ulakas seksnukk Tinkerbell. Seksnukk Evelyniga räpane rääkimine kannustab sind kulminatsioonile.
170 cm pikkuse seksnuku ülevaatest on lihtsam valida kohandatavat seksnukku. Seksnuku pealkiri juhendab teid ka näpunäidete kohta seksi kohta seksnukuga. Oleme parim seksnukkude jaemüüja, kelle veebist leiate erinevat päritolu seksnukkudega.
Seksnuku meikimine muudab teie armastusnuku väljavaateid. Kui mees keppib Korea seksnukku, suurendab seksikate rõivaste ja parukate lisamine seksi tegelikkust. Seksnukkude kasutamise hulk on aastate jooksul kasvanud, kuna rohkem inimesi võtab kuradi seksnukke omaks.
Mõõtmed
| Kõrgus | 165 cm |
| Kaal | 40 kg |
| Rinnad | 87 cm |
| Rinna all | 69 cm |
| Vöökoht | 63 cm |
| Hip | 111 cm |
| Õlg | 38 cm |
| Reie | 51 cm |
| Jalg | 23 cm |
| Vagiina | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
Nukugalerii










Arvustused
Ülevaateid veel pole.