Kirjeldus
Temast
Guys using life size sex doll have benefitted from the vaginal and anal sex openings. Sexdoll sex is an avenue to fully express your sexual need without fear of judgement. All that matters to the sex doll partner is your sexual fulfillment. At any point in time where you seem stuck on how to go about fucking the human skeleton furry sex doll, the Lexi Luna sex doll full video is a perfect visual guide.
The dragon ball z sex doll is ready to take your sexual life to new heights. Having the doll forever 165cm sex doll as a sex companion provides you with a lifetime of intense sensations. The latex doll sex experience is suitable for cool weather condition when quiet love making helps to ease sexual tension.
The skin of the tranny sex tumbler doll tumbler is designed to feel like human skin. There are hardly any differences between the 3d sex doll online and a human partner. A sexy live sex doll costume meets the images of your fantasies and provides an opportunity to explore sexual heights.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 170 cm |
| Rind | 90 cm |
| Rinna all | 72 cm |
| Vöökoht | 70 cm |
| Hip | 97 cm |
| Käe pikkus | 70 cm |
| Jala pikkus | 89 cm |
| Jala pikkus | 23 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Päraku sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 35,5 kg |
Nukugalerii









Arvustused
Ülevaateid veel pole.