Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 162 cm |
| Rindade joon | 78.5cm |
| Vööjoon | 63,5 cm |
| Hip Line | 99 cm |
| Käe pikkus | 52 cm |
| Õlgade laius | 30 cm |
| Vasika joon | 35 cm |
| Reie joon | 55,5 cm |
| Jala pikkus | 87 cm |
| Jalade suurus | 22 cm |
| Neto kaal | 45 kg |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.