Kirjeldus
Temast
Üks robotnukkude omamise eeliseid on see, et saate neid kasutada nii palju kui soovite ja loeb ainult teie rahulolu. AI-nukud saate oma seksuaalelu vürtsitada isegi siis, kui olete suhtes. Seda ei nimetataks petmiseks, sest pärast realistliku trannynukuga harjutamist saate teada, mis teie jaoks sobib.
Nendel armastusnukkudel on realistlikud funktsioonid, nagu nukukäed ja nukupuhastusvahendid. Puhastusvahendid on kasulikud, sest pärast iga kasutuskorda tuleks armastusnukku puhastada. Meie poe nukkude pakendis on realistlikud isasnukud, nukupea ja DIY nukupeastatiiv. Saate valida vastavalt oma maitsele, pikkusele, soengule, kujule ja kõigile muudele soovitavatele omadustele.
Kui teie fantaasiate hulka kuulub raseda naisega paaritumine, on meil müügil rasedad nukud. Need armastusnukud on intensiivsete ejakulatsioonide tagatis. Võite minna toorelt värviliste juustega elusarnase nukuga ja olla kindel, et te ei nakatu nakkustesse. Seks filmi seksnukuga on investeeritud raha väärt, sest see võib püsida terve seansi jooksul mitmes asendis.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 161 cm |
| Rind | 92 cm |
| Vöökoht | 52 cm |
| Hip | 96 cm |
| Õlg | 36 cm |
| Arm | 53 cm |
| Jalg | 90 cm |
| Jalg | 19 cm |
| Neto kaal | 39 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.