Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 170 cm |
| Rindkere ülemine osa | 85 cm |
| Alumine rind | 61 cm |
| Vöökoht | 55 cm |
| Hip | 92 cm |
| Õlg | 35 cm |
| Arm | 68 cm |
| Jalg | 90 cm |
| Jalg | 22 cm |
| Neto kaal | 38 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 15 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.