Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 150 cm |
| Neto kaal | 28 kg |
| Rind | Väike: 72 cm |
| Keskmine: 82 cm | |
| Suur: 87 cm | |
| Vöökoht | 50 cm |
| Hip | 76 cm |
| Käe pikkus | 60 cm |
| Õlg | 30 cm |
| Jalg | 80 cm |
| Jala pikkus | 21 cm |
| Vagiina sügavus | 16 cm |
| Päraku sügavus | 12 cm |
| Suuline sügavus | 12 cm |
Nukugalerii




















































































Arvustused
Ülevaateid veel pole.