Kirjeldus
Temast
Introducing to you the Android Hypnotized Bimbo Smurffet Celestia Woman Sex Doll, one of the more amusing sex doll models. For anyone who likes unique appearances and realistic sex with their love dolls, the experience of this love doll is unmatched. With the features of the first android sex doll, this doll is sensual and new, and exploring red doll sex fantasies with this love doll will please you very terribly. You can watch her act like hypnotized bimbo sex doll GIFs or watch her SD’s YouTube sex doll in action. With sex doll cums features, this doll is a must-have for anyone who likes the experience of cumshots, or even the humiliation of being nutted on. You will enjoy every moment with this Bimbo Android sex doll. You have not had many sexual experiences that are as sensual as the ones you will have with this love doll.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kehasuurus | 165 cm |
| Neto kaal | 33 kg |
| Täielik rind | 81 cm |
| Rinna all | 62 cm |
| Vöökoht | 53 cm |
| Hip | 84 cm |
| Jala pikkus | 21 cm |
| Õlg | 42 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Päraku sügavus | 15 cm |
| Suu sügavus (pehme pea) | 12 cm |
Nukugalerii






























































































Arvustused
Ülevaateid veel pole.