Kirjeldus
Temast
For one, you have found the most qualified real sex doll supplier. We are doll experts from Hongkong, with over 7 years experience in trading sex dolls online. sndoll is one of our top online stores, and it is a place where you can find more than 4000 sex dolls, be it TPE, silicone, Curvy busty sex dolls, etc. All dolls manufactured by famous brand are high quality and are very realistic.
- 100% Autentsed, sertifitseeritud originaaltehases valmistatud seksnukud
- Turvaline makse SSL-krüpteeritud veebisaidiga
- Massiivne Sex Doll Collection - rohkem kui 4000 nukku
- 100% Ostja rahulolu garantii
- Parima hinna garantii ja hinna sobivus
- Tasuta kohaletoimetamine ja diskreetne pakend
- 24x7 klienditeenindus
Kas teil on endiselt küsimusi? võtke meiega ühendust e-posti teel või külastage meie KKK lehte
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 27 cm |
| Pikkus | 32 cm |
| Laius | 20 cm |
| Vöökoht | 64 cm |
| Hip | 83 cm |
| Peenis | 18 cm |
| Neto kaal | 9,6 kg |
Nukugalerii
















































































































Arvustused
Ülevaateid veel pole.