Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kehasuurus | 168cm E-tass |
| Neto kaal | 40 kg |
| Täielik rind | 91 cm |
| Rinna all | 68 cm |
| Vöökoht | 60 cm |
| Hip | 90 cm |
| Jala pikkus | 23 cm |
| Õlg | 36 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Päraku sügavus | 15 cm |
| Suuline sügavus | 12 cm |
Nukugalerii

















Arvustused
Ülevaateid veel pole.