Kirjeldus
Temast
Kas teil on kunagi olnud rõõm näha wm-seksinukku päriselus? Noh, siin on teie võimalus ehitada seksinukke otse oma unistustest. See suurte rindadega Amazoni seksnukk on rõõm enesekindlatele inimestele, kes soovivad oma tõelist seksikat n-tassi seksnukku. Seksnuku pornomänguasi sobib asjatundlikult kõigile, kes on piisavalt uued, et pole varem elusuuruste nukkudega seksinud. Amazonase seksnukk on üks kvaliteetseimaid spartaliku armastaja nukke turul ning tema kena ja suur nagi pole talle kõik. tal on ka perse, mis on suurem kui isegi 10 parimat meessoost seksinuku eesli turul. Selle 3D animeeritud armastusnukuga saate kõike alates liikumisest kuni imelise välimuseni, mis paneb teie südame sulama ja teie sisemuse iga minut tuikama.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 150cm D-tass |
| Õlg | 32 cm |
| Rinna ülaosa | 70 cm |
| Alumine rind | 54 cm |
| Vöökoht | 52 cm |
| Hip | 75 cm |
| Reie ümbermõõt | 42 cm |
| Vasika ümbermõõt | 27 cm |
| Jala pikkus | 73 cm |
| Jalade pikkus | 21 cm |
| Neto kaal | 22,5 kg |
| Suu sügavus | Pole saadaval |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.