Kirjeldus
Temast
Esitage uhkusega päriselu nukke, et luua tõelise elu seksuaalpartnerite tunne. Elutruud seksnukud on valmistatud üksikasjalikult, et sarnaneda tõelise elava inimesega ja tunda end temast – detail, mille disainimeistrid tagavad.
Meie rasvatarnijate kollektsioonis on mõned väga kõverad figuurid ja see muudab nukud rohkem päriselu mudeliteks. Need on valmistatud kvaliteetsest silikoonmaterjalist, säilitades seeläbi pehme puudutuse või tunde, mis kipub kasutajaid lummama.
Olenemata sellest, kas soovid rahuldada oma soove, et seksinukud täidaksid oma fantaasiat või seltskonda, oled täpselt õiges kohas. Oma välimuselt võrreldamatult elutruud, küllaldaselt varustatud imetlusväärsete liigeste ja painutatavate jäsemetega, lisavad sellele veel juuste/silmade värvi muutmise võimalused – neid hiiglaslikke elusuuruses nukkusid ei saa lihtsalt nautida.
Rahuldage oma soovid parimate tipptasemel seksinukkudega juba täna!
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 170 cm |
| Rind | 87 cm |
| Rindade all | 71 cm |
| Vöökoht | 63 cm |
| Hip | 105 cm |
| Käe pikkus | 52 cm |
| Õlgade laius | 40 cm |
| Sääre liin | 32 cm |
| Reie joon | 59 cm |
| Jala pikkus | 87 cm |
| Jalade suurus | 25 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 46 kg |
Nukugalerii








Arvustused
Ülevaateid veel pole.