Kirjeldus
Temast
Illustreerib uut innovaatilist meetodit, mida naised saavad naudingu kogemiseks kasutada - meeste seksinukk. See meeste nukk tundub nii ehtne, et on välimuseltki ehtne; see liigub isegi nagu elav mees ja on valmis sind alati aitama, kui sa seda vajad. Loodetavasti laseb see sul lihtsalt end kaasa haarata või pigem kirge vallutada, kui sa auto lihaseid ja muljetavaldavaid detaile jälgid.
Teda päris mehena koheldes tunned samamoodi ja seepärast tuleks teda ka nii kohelda. Kuna kehaosi saab liigutada ja muuta ning iga asend on saadaval, täida kõik oma soovid ilma eelarvamusteta. Valmistatud parimatest ja mugavaimatest materjalidest, on see sekslelu üks parimaid investeeringuid lõputu naudingu saavutamiseks.
Enam ei tohiks olla viivitusi; investeeri professionaalsesse meeste seksinukku, mis pakub lõputut seksuaalset naudingut.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 156 cm |
| Rindkere ülemine osa | 75 cm |
| Alumine rind | 63 cm |
| Vöökoht | 56 cm |
| Hip | 83 cm |
| Õlg | 34 cm |
| Arm | 64 cm |
| Jalg | 75 cm |
| Jalg | 22 cm |
| Neto kaal | 31 kg |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 15 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.