Kirjeldus
Temast
Kui olete nukuporno fänn, olete Eliset näinud mõnes omatehtud nukupornos. Hiiglaslik tissidega seksnukk pöörab pead kõikjal, kuhu ta läheb – te lihtsalt ei saa eirata teda ja tema G-tassi koputajaid.
Lisaks tohututele rindadele on tal pisike talje, mis paistab enamiku tema nukukaaslaste seas silma, eriti just tema suuruse tõttu. Ja oma suhteliselt väikese nukuperse on ta ideaalne anime seksinuku armastajatele.
Teine asi, mis teeb ta eriliseks, on asjaolu, et ta on TPE seksnukk. Erinevalt silikoonist seksnukkudest on materjal katsudes pehme ja sädelev. Tema rinnad on tõelised tõkked, kui nad liiguvad.
Odaval seksnukul on metallist skelett, mis tagab suurema paindlikkuse. Ja tal on ka kolm ava, millel kõigil on erinevad mõõtmed, et taastada inimeste välimus ja tunne.
Ta on kohandatav seksnukk ja saate valida nukuparukate, silmavärvide, seksikate nukukostüümide, silmavärvide ja nahatoonide hulgast.
Mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 168 cm |
| Rind | 90 cm |
| Vöökoht | 53 cm |
| Hip | 95 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
| Neto kaal | 35 kg |
Nukugalerii













Arvustused
Ülevaateid veel pole.