Kirjeldus
Temast
See on kash nukk bmf sex scene twitteri tõeline nukk. See, millel on suurepärase seksika tõelise seksnuku välimus ja tunne. Õmblusteta disainiga, mis muudab selle päriselu xvidei seksnuku nii inimese moodi välja. Lihale nagu tekstuurid, mis tunduvad nagu inimest puudutades. See päriselu seksinukk geidele on tõeliselt realistlik seksuaalne kaaslane. Üks, mille abil saate uurida oma metsikumaid seksuaalfantaasiaid. See tähendab, et sellel MLP figuuriga seksnukul on kõik, mis on vajalik kõigi teie seksuaaltungide täielikuks rahuldamiseks.
Lisaks on sellel sünteetilisel seksnukul parima ja vastupidavama ehitusega. Tänu kergele, kuid tugevale metallist karkassile. See annab sellele tõeliselt kuumale seksinukule rohkem hunani tunde.
Moorever, see urizan seksnukk on valmistatud parima kvaliteediga silikoonmaterjalidest. Mittetoksilistest meditsiinilise kvaliteediga silikoonmaterjalidest. Mis muudab selle väikese Aasia seksnuku nii välimuselt kui ka tunnetelt nii realistlikuks. Kõik vastupidavust kahjustamata.
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 166 cm |
| Rindkere ülemine osa | 93 cm |
| Alumine rind | 72 cm |
| Vöökoht | 55 cm |
| Hip | 90 cm |
| Õlg | 37 cm |
| Jalg | 21 cm |
| Neto kaal | 38 kg |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii
















































































Arvustused
Ülevaateid veel pole.