Beskrivelse
Om hende
For those who are obsessed with sex and the real feelings on and offline perfect partner for those who orgasm in the intimate zone and for those who needs to feel ideal real life bedroom partner 163 cm blond easy clean male sex doll is introduced. This lifelike doll was crafted with professional skill and it is capable of satisfying every carnal desire to the optimum level.
It is so realistic as where one can locate a well shaped figure, blue eyes and blonde hair which incite so many admiration. Skinlike covering or surface which is also done out of the finest materials so it can be made to appear as if it is real skin. Skin that mimics the human skin and ans also feels like the real human skin when touched.
The aspect of easy cleaning however is what sets our male sex doll from the rest as it can be cleaned in the easiest way without much fuss. One more thing to stress, no more excuses to be made of hygiene or very difficult cleaning procedures to be implemented!
Ride the rollercoaster that is your insane mind with our realistic 163 cm blond easy-clean male sex doll – luxury should be beneath the skin.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 180 cm |
| Vægt | 46 kg |
| Skulder | 53 cm |
| Buste | 102 cm |
| Nedre Buste | 96 cm |
| Talje | 77 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Arm | 62 cm |
| Hånd | 18 cm |
| Ben | 102 cm |
| Fod | 25 cm |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.