Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 175 cm |
| Kop | E |
| Nettovægt | 42 kg |
| Fuld Buste | 89 cm |
| Under Bust | 69 cm |
| Talje | 66 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Skulder bredde | 41 cm |
| Armlængde | 75 cm |
| Benlængde | 84 cm |
| Fodstørrelse | 23 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri









Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.