Beskrivelse
Om hende
Dette er en mandlig midget-sexdukke, der er bygget til at afspejle de højeste kvalitetsstandarder. Fra den realistiske fornemmelse til det detaljerede naturtro udseende. Denne sexdukke med mavemuskler tilbyder fordybende visuel appel. Derudover får du også glæde af sort mandlig realistisk sexdukke bygget til at holde. Derfor, med denne sex dukke japansk pige elsker dukke. Du kommer til at nyde alle de bedste frynsegoder ved en premium jojo bizzare adventure sexdukke
Ydermere er denne sexdukke i lycra kropsdragt fyldt med funktioner, der bidrager til realismen og funktionaliteten. Det betyder, at du kan udforske flere seksuelle fantasier. Fra trekant mat dukke b/g sex til gennemtrængende flere huller. Denne liv som sexdukke san diego kærlighedsdukke kan tage hvad end dine seksuelle fantasier dikterer. Derfor behøver du ikke bekymre dig meget om at reparere sexdukke, da denne dukke laver sexstillinger
lille risiko for skader
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 154 cm |
| Kop | D |
| Buste | 85 cm |
| Under Bust | 68 cm |
| Talje | 70 cm |
| Hofte | 98 cm |
| Skulder | 38 cm |
| Armlængde | 48 cm |
| Håndflade | 16 cm |
| Benlængde | 94 cm |
| Fod | 22 cm |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Vægt | 34,5 kg |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.