Beskrivelse
Om hende
Bangladesh har bragt en overkommelig pris BBW Eva Sex Doll, så du kan gøre dine drømme til virkelighed på grund af det realistiske udseende og fremragende kropsmateriale. Fremstillet af højkvalitets silikone med hudlignende følelse; i det øjeblik man først lægger øjnene på denne dukke, bliver de betaget af dens krumninger, læbernes fylde og ynkelige øjne; du kan og vil ikke fornægte hendes tiltrækning.
Følgende er nogle af videoerne af BBW Eva Sex Doll, der viser hendes fleksibilitet, da hun nemt opfylder alle dine behov – kærlighedsfremstilling eller endda rollespil. Hun vil ikke svigte dig, uanset om du søger en date night eller klæder dig ud.
For alle, der ønsker at have noget, der er ud over det sædvanlige, når det kommer til seksuel tilfredsstillelse, kan BBW's Eva Sex-dukke ikke slås.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 158 cm |
| Øvre Buste | 82 cm |
| Under Bust | 51 cm |
| Talje | 44 cm |
| Hofte | 80 cm |
| Ben | 85 cm |
| Fod | 19 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Nettovægt | 30 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.