Popis
O ní
Pokud vás zajímá, je amazon sex panenka opravdová skutečná panenka. Pak byla tato rozbalená milostná panenka navržena tak, aby vám nabídla ten nejlepší sexuální zážitek. Proto, pokud máte rádi chlapa, který sténá zkurvená videa s panenkami na youtube. Tato nádherná sexuální panenka ze skutečné panenky má všechny funkce, které potřebujete pro plně poutavé sexuální setkání.
Tato panenka je navíc velmi odolná a všestranná. Zajistíte tak, že vaše 25palcová sexuální panenka bude skvělým sexuálním společníkem.
Kromě toho je tento nevěstinec pro sexuální panenky Portland love doll velmi solidní studiovou panenkou pro panenky. Pokud si tedy vytvoříte vlastní sexuální panenku pomocí našich možností přizpůsobení. Nemusíte se bát, že by celníci mohli zabavit sexuální panenku. Díky naší pevné síti zásilek a doručení. To znamená, že je zaručena vaše úplná sexuální stimulace.
Rozměry
| Výška | 29,53 palce/75 cm |
| Velikost hrudníku | 31,5 palce/80 cm |
| Velikost boků | 33,07 palce/84 cm |
| Velikost pasu | 44,96 cm / 17,7 palce |
| Délka nohy | 26 cm |
| Čistá hmotnost | 20,5 kg |
| Vaginální | 15,24 cm / 6 palců |
| Řitní otvor | 13,1 cm / 5,16 palce |
Galerie panenek



















Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.