Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Velikost těla | 165 cm D-hrnek |
| Čistá hmotnost | 34 kg |
| Plné poprsí | 78 cm |
| Pod poprsím | 57 cm |
| Pás | 53 cm |
| Boky | 77 cm |
| Délka chodidla | 21 cm |
| Rameno | 33 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Hloubka konečníku | 15 cm |
| Ústní hloubka | 12 cm |
Galerie panenek

































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.