Popis
O ní
Sexuální panenka Jessica Jaymes je v análním sexu výjimečná. Přijímá ho bez stížností nebo nepohodlí. Víte, že sexuální panenky mají zvuky, které během sexu vydávají, aby ukázaly, že to děláte správně. Kromě toho, že je sexuálním partnerem, vám nahá sexuální panenka z Tumblr také pomůže zlepšit se v sexuální oblasti.
Sexuální panenka s odkazem nepotřebuje vztah ani exkluzivitu. Mít po boku další partnery není problém. Vyjádření vašich preferencí ohledně personalizované sexuální panenky s obličejem na míru je prvním krokem k jejímu správnému výběru. Bondáž se sexuální panenkou není doslovný, protože můžete mít sex s lidmi kdykoli si přejete.
Vysoké libido sexuální panenku Bree Olson nebojí, protože sex s ní může trvat hodiny. Filmy s opravdovými panenkami pro uvolnění lze stáhnout z heavendolls.com. Nakonec je nalezení webových stránek sexdoll.com, jako je ta naše, která nabízí jak sexdoll, tak i jejich příslušenství bez závad, ryzí zlato.
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 170 cm |
| Horní poprsí | 84 cm |
| Pod poprsím | 66 cm |
| Pás | 62 cm |
| Boky | 91 cm |
| Noha | 90 cm |
| Chodidlo | 21 cm |
| Hloubka vagíny | 17 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
| Čistá hmotnost | 40 kg |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.