Popis
O ní
This anime sex doll comic real doll is a great addition to your sex life. Thanks to a well detailed barbie doll lesbo sex doll design. This lifelike real doll makes having sex with robot doll a truly worthwhile affair. Hence. Like the best teen titans raven sex doll on the market. This sex doll best value real doll was designed to offer the most sexually immersive experience.
Furthermore, this gorgeous life size sex doll is a great way to make your wife love doll sex. This means that this sex doll Naiomi love doll has all the best qualities gorgeous premium love doll.
Moreover, as a husband fucking foam sex doll. You can feel the high level of realism every inch of this busty sex doll tubes love doll reflects. Hence, you can appreciate the image of an asian sex doll every time you feast your eyes on her sexy lifelike body.
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 177 cm |
| poprsí | 92 cm |
| Pás | 71 cm |
| Boky | 90 cm |
| Paže | 66 cm |
| Šíře ramen | 38 cm |
| Délka nohy | 100 cm |
| Délka chodidla | 24 cm |
| Délka penisu | 15 cm |
| Anální hloubka | 20 cm |
| Čistá hmotnost | 55 kg |
Galerie panenek










Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.