Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 180 cm |
| Čistá hmotnost | 55 kg |
| poprsí | 98 cm |
| Pás | 76 cm |
| Boky | 96 cm |
| Paže | 78 cm |
| Rameno | 44 cm |
| Délka nohy | 98 cm |
| Délka chodidla | 26 cm |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Anální hloubka | 20 cm |
| Měkký penis | 10 cm (délka) * 4,5 cm (obvod) |
| Tvrdý penis | 18 cm (délka) * 5 cm (obvod) |
Galerie panenek















































































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.