Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | Pohár F 162 cm |
| Čistá hmotnost | 48 kg |
| poprsí | 98 cm |
| Pás | 65 cm |
| Boky | 105 cm |
| Rameno | 33 cm |
| Paže | 50 cm |
| Ruka | 15 cm |
| Noha | 76 cm |
| Chodidlo | 20 cm |
| Hloubka pochvy | 18 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.