Popis
O ní
Zde je nejvíce doporučovaná TPE sexuální panenka za cenu – naše Asian Doll Toy. Jedná se o vysoce kvalitní produkt, který je vyroben z termoplastického elastomeru (TPE) pro skutečný pocit a produkt je modelován podle hračky pro dospělé, aby uspokojil vaše nejtemnější touhy bez nadměrného utrácení.
Vyrobeno profesionálními výrobci, velká pozornost je věnována detailům, a tak je realistická struktura kůže této sexuální panenky jemná a podobná přirozené pokožce. Má nastavitelné končetiny, které se mohou ohýbat do různých poloh a pevnou stavbu těla.
Posuňte její prsatou a ladnou postavu až k jejím drobným rysům, které jsou nádherně vyřezávané na hračky Asian Doll Toy. Získejte to nejlepší bez nejhorší kvality a spokojenosti v tomto seznamu maximálního uspokojení za rozumné ceny. Umocněte svou smyslnou zábavu právě v tuto chvíli s naší báječnou TPE sexuální panenkou – Vaše nejlepší volba nádherného a přitom levného produktu.
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 164 cm |
| Čistá hmotnost | 32 kg |
| poprsí | 90 cm |
| Pod poprsím | 60 cm |
| Pás | 53 cm |
| Boky | 85 cm |
| Rameno | 35 cm |
| Paže | 60 cm |
| Ruka | 16 cm |
| Noha | 95 cm |
| Chodidlo | 22 cm |
| Hloubka pochvy | 18 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.